Dames 2

Niveau: 2e klasse

Trainingstijd: maandag van 20:00 – 21:30, donderdag van 20:00 – 21:30 (samen met D1)
Thuiswedstrijden: zaterdag


Annemiek

Geraldine

Inge

Jennie

Lizette

Marike

Rian

Riette

Romy

Sophie (alleen trainen)

Terry (alleen trainen)
Trainer / Coach

Tanita

Trainer / Coach

Tanita

 

Programma:

WanneerWedstrijdenLocatie
02 March 18:00VOC-Maarssen DS 1 – KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 2Bloemstede in Maarssen
07 March 20:00KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 2 – VIVES DS 6Banninghal in Soesterberg
16 March 12:15OKV DS 2 – KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 2De Kroon in Harmelen
23 March 14:30KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 2 – Limes DS 7Banninghal in Soesterberg
13 April 14:30KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 2 – Go’97 DS 3Banninghal in Soesterberg

Stand:

#TeamGPWV+
1VV Utrecht DS 101456451313741042
2SVB DS 11550412314651283
3VOC-Maarssen DS 11348391512711069
4VIVES DS 61543352913691356
5Go’97 DS 31537323213591373
6USV Protos DS 71436313012881281
7Limes DS 71432273212621281
8VV Utrecht DS 121429253312071280
9KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 21529263812751401
10Servia DS 21418174211391356
11OKV DS 21312124310201307
VTC Woerden DS 7000000

Scroll naar boven