scheidsrechters schema

 

Voor een compleet pdf bestand klik je hier scheidsrechtersschema 2017 2018

Datum Tijd Team thuis Team uit Locatie scheidsrechter uit team
07-10-2017 12:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg MC 1 Forza Hoogland MC 1 Banninghal, S’berg D3
07-10-2017 12:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg JB 1 Forza Hoogland JB 1 Banninghal, S’berg D3
07-10-2017 14:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 2 VIF DS 1 Banninghal, S’berg H2
07-10-2017 14:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 1 Afas-LEOS DS 2 Banninghal, S’berg H1
07-10-2017 16:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg HS 2 Afas-LEOS HS 2 Banninghal, S’berg D1
07-10-2017 16:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 3 AVV Keistad DS 8 Banninghal, S’berg D2
07-10-2017 16:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg HS 1 Prima Donna Kaas Huizen HS 2 Banninghal, S’berg Nevobo
09-10-2017 18:00 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg MB 1 Bourgondië MB 1 Banninghal, S’berg D1
09-10-2017 21:00 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg HS 2 Wilhelmina HS 3 Banninghal, S’berg D1
16-10-2017 19:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 2 vv Nederhorst DS 1 Banninghal, S’berg D3
16-10-2017 21:00 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 3 Servia D3 Banninghal, S’berg D2
21-10-2017 12:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg MC 1 AVV Keistad MC 1 Banninghal, S’berg D3
21-10-2017 12:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg MB 1 Irene MB 1 Banninghal, S’berg H2
21-10-2017 12:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg JB 1 Irene JB 1 Banninghal, S’berg H1
21-10-2017 14:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 2 Wilhelmina DS 4 Banninghal, S’berg D3
21-10-2017 14:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 1 Wilhelmina DS 3 Banninghal, S’berg H1
21-10-2017 16:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg HS 1 VV Amsterdam HS 3 Banninghal, S’berg Nevobo
21-10-2017 16:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 3 The Smashers DS 4 Banninghal, S’berg D2
28-10-2017 12:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg JB 1 Gemini S JB 1 Banninghal, S’berg D1
28-10-2017 12:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg MB 1 Afas-LEOS MB 1 Banninghal, S’berg D2
28-10-2017 12:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg MC 1 UVV/Sphynx MC 1 Banninghal, S’berg D1
28-10-2017 14:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 1 UVV/Sphynx DS 2 Banninghal, S’berg H1
28-10-2017 14:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 2 Sovoco DS 4 Banninghal, S’berg D3
28-10-2017 16:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg HS 1 Voleem HS 1 Banninghal, S’berg Nevobo
28-10-2017 16:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 3 Afas-LEOS DS 3 Banninghal, S’berg D2
06-11-2017 18:00 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg MB 1 Afas-LEOS MB 1 Banninghal, S’berg D2
11-11-2017 12:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg MB 1 Forza Hoogland MB 4 Banninghal, S’berg D2
11-11-2017 12:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg JB 1 Gemini S JB 1 Banninghal, S’berg D1
11-11-2017 12:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg MC 1 Irene MC 1 Banninghal, S’berg H2
11-11-2017 14:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 2 Voleem DS 4 Banninghal, S’berg H1
11-11-2017 14:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 1 Gemini S DS 4 Banninghal, S’berg H2
11-11-2017 16:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg HS 2 Keizer Otto-Trivolley HS 2 Banninghal, S’berg D2
11-11-2017 16:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg HS 1 VOC-Maarssen HS 1 Banninghal, S’berg Nevobo
02-12-2017 12:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg JB 1 Lovoc JB 1 Banninghal, S’berg H2
02-12-2017 12:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg MB 1 Irene MB 1 Banninghal, S’berg H1
02-12-2017 12:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg MC 1 VV Utrecht MC 2 Banninghal, S’berg H2
02-12-2017 14:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 2 Unicornus DS 3 Banninghal, S’berg D3
02-12-2017 14:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 1 Switch Hooglanderveen DS 3 Banninghal, S’berg H1
02-12-2017 16:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg HS 2 Voleem HS 3 Banninghal, S’berg D1
02-12-2017 16:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg DS 3 Almere Buiten DS 3 Banninghal, S’berg JB
02-12-2017 16:30 Plus van Soest/A.G.A.V.S. S’berg HS 1 Zaanstad HS 4 Banninghal, S’berg Nevobo